عضویت VIP

23 مهر 1395

عضویت VIP در سایت

وبسایت آی پلاس از اواسط سال 91 توسط اینجانب تاسیس شد و تلاش خود را جهت آموزش های تخصصی موبایل آغاز کرد. از آغاز فعالیت وبسایت آی پلاس، تمام هدف ما انتقال دانسته های خود با دوستداران این مبحث بوده و و امید است با پشتیبانی شما بازدید کنندگان این راه را بدون تغییری در هدف ادامه دهیم. با گسترش بازدید از وبسایت و سنگینتر شدن هزینه ها بخود اجازه دریافت تبلیغات و کسب هزینه از این راه را نداده و نخواهم داد. در حقیقت معتقدم فضای آموزشی را هرگز نباید با تبلیغات انبوه و بیش از حد، در هم آمیخت، چرا که از ارزش آموزش کم خواهد کرد.

در همین راستا تصمیم گرفته ایم تا تعدادی از مطالب خاص را در دسترس عموم قرار ندهیم، بطوری که بعضی آموزش ها و فایل ها بسته به نوع به ازای پرداخت مبلغی در سایت قابل دریافت هستند. اما راه دیگری که برای بازدید کنندگان بسیاز مقرون به صرفه تر است استفاده از اکانت VIP یا همان حساب ویژه است. ما حساب های کاربری VIP را بسته به مدت زمان در اختیار اعضای سایت قرار داده ایم تا با استفاده از آن بدون محدودیت به تمام مطالب و آموزش های وبسایت، صرف نظر از قیمت هرکدام، دسترسی کامل داشته باشند. این حساب های VIP مزیت های بسیاری دارند که بازدید کنندگان معمولی از آن برخوردار نخواهند بود. فهرست مزیت های عوضیت VIP به همراه انواع عضویت در زیر آمده است:

:: دسترسی کامل به تمام مطالب سایت صرف نظر از قیمت هر کدام.

:: امکان دانلود فایل ها و PDF آموزش ها بصورت نا محدود.

:: امکان سفارش آموزش یا فایلی خاص جهت انتشار در وبسایت.

:: پاسخگویی سریع به نظرات.

لازم به ذکر است با عضویت های طولانی تر تخفیف بیشتری خواهید گرفت. در ضمن جهت عضویت VIP ابتدا باید ثبت نام کنید و عضو معمولی باشد یا وارد شوید.

انواع عضویت VIP :

عضویت یک ماهه    |   قیمت : 9,000 تومان

عضویت سه ماهه   |   قیمت : 25,000 تومان  | 7.5 درصت تخفیف

عضویت شش ماهه |  قیمت : 45,000 تومان   | 16.6 درصد تخفیف

عضویت یک ساله    |  قیمت : 75,000 تومان   | 30.5 درصد تخفیف

فرم سفارش عوضیت VIP :

با عرض پوزش امکان سفارش عضویت VIP در حال حاضر وجود ندارد/

درصورتی که پیش از این پرداختی انجام داده باشید در زیر نمایش داده میشود:

دیدگاه ها مسدود است.