خانه > اینترنت, وردپرس > چگونه در صفحه اول موتورهای جستجو قرار بگیریم – پلاگین All in One SEO Pack

چگونه در صفحه اول موتورهای جستجو قرار بگیریم – پلاگین All in One SEO Pack

پلاگین All in On SEO Pack

یکی از مهم ترین مسائل برای وبمستران این است که مطالبی که می نویسند در طی مدت زمان کم در صفحه های اول موتورهای جستجو قرار گیرد. این پست پیرامون این مسئله، به نکاتی اشاره میکند که رعایت آن توسط وبمستران، مطمئنا موجب توفیق در این مسئله می شود. با ما باشید در ادامه مطلب :

دقت کنید در این مطلب راهکارهایی مثل ثبت سایت در موتورهای جستجو، ایجاد فایل humans.txt و robots.txt، تبادل لینک با سایتهای پر بازدید و غیره را یاد آور نمیشد. زیرا این موارد از اولین و پایه ترین کارهایی است که هر وبمستر برای سایت خود باید انجام دهد.

:: اولین و مهم ترین نکته این است که باید سعی کنید مطالب مفید و با کیفیت بنویسید که جذاب باشد و خوانندگان زیادی را بخود جلب کند، منظور از کیفیت این است که هرگز متنی را حتی با ذکر منبع از جایی کپی نکنید، که در اینصورت هرگز مطلب خود را در صفحات اول موتورهای جستجو نخواهید دید. سعی کنید پیرامون موضوعاتی مطلب بنویسید که احساس میکنید بازدید کنندگان زیادی خواهد داشت مثلا مطالبی که در سایر سایتها کمتر در مورد آنها نوشته شده یا ناقص نوشته شده.

موتورهای جستجو اهمیت زیادی به کیفیت مطالب میدهند، در صورتی که مطلب شما کاملا از خودتان باشد و به طور کامل و جامع در مورد یک موضوع خاص توضیح داده باشد، موتورهای جستجو به زودی مطلب شمارا ثبت خواهند کرد.

:: استفاده از پلاگین All in One SEO Pack

همه ما در مطالبی که مینویسیم، عنوان مطلب، واژه های کلیدی، و توضیحاتی را که باید هر مطلبی داشته باشد رعایت میکنیم اما برای تاثیر گذارتر بودن این موارد یکی از بهترین پلاگین های موجود برای وردپرس را بشما معرفی و پیشنهاد میکنیم.

با نصب پلاگین All in One SEO Pack به بهترین نحو میتوانید مطالب خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید. میتوانید این پلاگین را از خود سایت وردپرس که لینک آن در آخر مطلب آورده شده دریافت کنید. برای استفاده از آن هم توضیح مختصری را در زیر آورده ام که امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

پلاگین All in On SEO Pack

شماره 1:

پیش نمایشی از حالتی را نشان میدهد که موتور های جستجو مطلب شما را نشان خواهند داد. این قسمت با پر کردن قسمت های 2،3 و 4 نشان داده میشود.

شماره 2 :

عنوانی که میخواهید موتور های جستجو برای مطلب شما بشناسند. سعی کنید کوتاه و مختصر باشید رد عین حال کلمات کلیدی داشته باشد.

شماره 3 :

توضیح کوتاهی از مطلب خود بنویسید. این توضیح در زیر عنوان مطلبتان در موتور های جستجو نمایش داده خواهد شد و تاثیر بسزایی در جذب خواننده خواهد داشت. پس سعی کنید هدف کلی از مطلب خود را در آن بگنجانید.

شماره 4 :

همانطور که مشخص است چند کلمه کلیدی از مطلب مورد نظر در این قسمت ذکر کنید. سعی کنید تعداد کلمات کلیدی کم باشد، برای تفکیک آنها از “,” استفاده کنید.

لینک دانلود:

دانلود پلاگین All in One SEO Pack برای وردپرس (از خود سایت وردپرس)    |    حجم:   339 کیلوبایت

مطالب مرتبط

پشتیبانی گرفتن آسان از عکس ها و فایل ها – دانلود D...
بازدید 2,6k
یکی از جدیدترین و آسان ترین سیستم های ذخیره سازی ابری، Dropbox است. همانطور که از تصویر بالا پیداست شما با استفاده از Dropbox براحتی میتوانید بصورت ...
ربات مدیریت سوپر گروه های تلگرام با سرعت و امکانات...
بازدید 2,6k
یکی از دغدغه های امروز مدیران گروه و سوپر گروه های تلگرام، مدیریت سریع و ۲۴ ساعته گروهشان است. در این بین یکی از بهترین راهکارها استفاده از ربات مدی...
حل مشکل در ورود به وردپرس اندروید enter the full p...
بازدید 1,4k
چندی پیش هنگام ورود به وردپرس از طریق نرم افزار موبایل وردپرس، با خطایی به شرح زیر مواجه شد:  Could not connect. Please enter the full path to xm...
10 دلیل برای دوست داشتن وردپرس...
بازدید 3,6k
10 دلیل برای دوست داشتن وردپرس. هزاران دلیل مختلف برای دوست داشتن وردپرس، محبوب ترین ابزار وبلاگ نویسی منبع باز وجود دارد. ما سعی میکنیم در این مطلب...
آموزش دانلود گروهی لینک ها با Internet Download Ma...
بازدید 16,1k
آموزش دانلود گروهی لینک ها با Internet Download Manager وبگردی و دانلود از آن به کار روزمره خیلی از ما تبدیل شده، یکی از مسائلی که در مورد دانلود فا...

:: مطالب بعدی را از طریق ایمیل خود دریافت کنید :


معادله امنیتی را وارد نمایید * زمان شما به پایان رسید. معدله امنیتی را بارگذاری مجدد کنید!